Αποστειρωτής γρήγορος και άκρως αποτελεσματικός. -Με οθόνη LED που δείχνει τον χρόνο αποστείρωσης που απομένει. -Αποστειρώνει έως 6 φιάλες καθώς και εξαρτήματα σε 7 λεπτά. -Τα περιεχόμενα παραμένουν αποστειρωμένα για 3 ώρες εάν το καπάκι παραμείνει κλειστό. -Εξουδετέρωση όλων των επιβλαβών βακτηρίων χωρίς χημικά πρόσθετα. -Οπτικό και ηχητικό σήμα. -Περιλαμβάνει αφαιρούμενο πλέγμα για να κρατάει τα μπουκάλια στη θέση τους. -Περιλαμβάνει λαβίδες και κανάτα μέτρησης. -Μηχανισμός τυλίγματος καλωδίου. -Αυτόματη απενεργοποίηση λειτουργίας. Τροφοδοσία: 220-240 V / 50/60 Hz.Βάρος: 1228 gr.Διαστάσεις: 22.5 x 33.5 cm.Εγγύηση: 3 χρόνια.
|