Το FRITZ! DECT 210 επιτρέπει έξυπνη εναλλαγή της τροφοδοσίας σε συνδεδεμένες συσκευές και σας επιτρέπει επίσης να μετράτε, να καταγράφετε και να αξιολογείτε την κατανάλωση ενέργειας. Η ενσωμάτωση στο οικιακό δίκτυο μέσω ραδιομετάδοσης DECT-ULE κρυπτογραφείται με ασφάλεια. Χάρη στο προστατευτικό καπάκι, το έξυπνο βύσμα είναι κατάλληλο για χρήση στο μπάνιο και σε εξωτερικούς χώρους. Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: 1.5 watt.Απαιτήσεις: 230-volt outlet, FRITZ!Box models with DECT (except FRITZ!Box 7312/7412) and FRITZ!OS version 6.0+.Διαστάσεις: 65 x 36 x 127 mm.Βάρος: 207 g.Εγγύηση: 2 Χρόνια. DOA 7 ημερών
|