Με το FRITZ! DECT 301 μπορείτε να ελέγχετε τη θερμοκρασία χώρου αυτόματα και με ακρίβεια. Μπορείτε εύκολα να χειριστείτε τον ροοστάτη του καλοριφέρ μέσω FRITZ! Box, FRITZ! Fon ή με την δωρεάν εφαρμογή MyFRITZ! Ο έξυπνος έλεγχος καλοριφέρ συμβάλλει στην εξοικονόμηση ενέργειας, γεγονός που οδηγεί σε χαμηλότερο κόστος θέρμανσης. Επίσης, θα επωφεληθείτε από ένα προγραμματιζόμενο ημερολόγιο, την εναλλαγή ομάδων και την απλή ρύθμιση. Μπαταρίες: 2 x AA/Mignon/LR6.Πρότυπο ραδιοφώνου: DECT ULE.Εμβέλεια ραδιοφώνου: Εως 40 μέτρα σε εσωτερικό χώρο.Θερμοκρασία: 0-50C.Απαιτήσεις: FRITZ!Box models with DECT (except FRITZ!Box 7312/7412), FRITZ!OS version 6.83 or higher.Εγγύηση: 2 Χρόνια. DOA 7 ημερών
|