USB hub από την Baseus με 4 θύρες USB 3.0 και ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων έως και 5 GB/s. Είναι κατάλληλη συσκευή για σύνδεση περιφερειακών στον υπολογιστή σας όπως ποντίκια, εξωτερικούς δίσκους, πληκτρολόγια, εκτυπωτή κ.α. -Είναι plug&play και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε άμεσα χωρίς την εγκατάσταση κάποιου λογισμικού. Λειτουργεί με Windows, Vista, Mac OS και Linux. -Είναι κατασκευασμένο από υλικό ABS υψηλής ποιότητας, το οποίο είναι ανθεκτικό σε δακτυλικά αποτυπώματα, γρατζουνιές και μηχανικές βλάβες. -Το μικρό του βάρος και μέγεθος διευκολύνει τη μεταφορά του. -Μια φωτεινή ένδειξη σας ενημερώνει για τη λειτουργία της συσκευής. Χαρακτηριστικά Διεπαφή: USB 3.0.Αριθμός θυρών: 4 x USB 3.0.Ταχύτητα μετάδοσης: 5Gbps.Τάση λειτουργίας: 5 V.Ρεύμα λειτουργίας: < 200 mA.Σύνδεση με υπολογιστή: USB-A.Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα: Windows, Vista, Mac OS και Linux.Μήκος καλωδίου: 25 cm.Διαστάσεις: 11 x 22.5 x 4.4 cm.Βάρος: 28 gr.Χρώμα: Λευκό.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
|