Το USB hub της εταιρείας Baseus διαθέτει 4 θύρες εξόδου USB 3.0, κατάλληλες για να συνδέσετε ταυτόχρονα στον υπολογιστή, συσκευές όπως ποντίκια, στικάκια, εξωτερικούς σκληρούς δίσκους, πληκτρολόγια και πολλά άλλα. Επιπλέον, η διαθέσιμη θύρα ethernet δίνει τη δυνατότητα για άμεση ενσύρματη σύνδεση του υπολογιστή σας στο διαδίκτυο. Τροφοδοτείται μέσω του καλωδίου USB που συνδέεται στον υπολογιστή σας. Θύρες: 4x USB 3.0, 1x USB-C (PD),.Τάση εξόδου: 5V.Μήκος καλωδίου: 10 cm.Διαστάσεις: 10.3 cm x 3.6 cm x 1.4 cm (Υ x Π x Β).Χρώμα: Γκρι.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
|