USB Hub Baseus 4x USB 3.0 για πιο αποτελεσματική εργασία. Χάρη στη λειτουργία Plug and Play, η χρήση του είναι απροβλημάτιστη, ενώ εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία χωρίς καθυστέρηση. Η συσκευή επιτρέπει επίσης τη μετάδοση δεδομένων με ταχύτητα 5 Gbps και διαθέτει στιβαρό σχεδιασμό. -Το προϊόν είναι συμβατό με μονάδες flash, σκληρούς δίσκους, ποντίκια, πληκτρολόγια, συσκευές ανάγνωσης καρτών, φορητούς υπολογιστές, υπολογιστές, εκτυπωτές, tablet, θερμαντήρες, ανεμιστήρες και επιτραπέζιους υπολογιστές. -Η μεταφορά αρχείων και φωτογραφιών διαρκεί μόλις δευτερόλεπτα. Τώρα θα μεταφέρετε αμέσως τις φωτογραφίες των διακοπών σας ή τις καταγραφές σημαντικών στιγμών στη συσκευή της επιλογής σας. Απολαύστε αστραπιαία γρήγορη μεταφορά δεδομένων στα 5Gbps! -Ξεχάστε ότι πρέπει να εγκαταστήσετε πρόσθετα προγράμματα οδήγησης ή να εκτελέσετε περίπλοκες ρυθμίσεις. Η συσκευή υποστηρίζει Plug and Play, οπότε το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να το συνδέσετε σε μια συμβατή συσκευή για να απολαύσετε τη λειτουργικότητά του. Το προϊόν λειτουργεί με Windows, Apple OS, Linux ή Vista. -Κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό ABS είναι ανθεκτικό στα δακτυλικά αποτυπώματα και τις γρατζουνιές, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα. Το συμπαγές περίβλημα το προστατεύει από ζημιές. -Το προϊόν διαθέτει επίσης συμπαγή σχεδιασμό, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματικά ταξίδια. -Είναι εξοπλισμένο με ενδεικτική λυχνία που υποδεικνύει αν είναι ενεργοποιημένο και αν λειτουργεί σωστά. Χαρακτηριστικά Τάση λειτουργίας: 5V.Ρεύμα λειτουργίας: <200 mA.Συνδέσεις: USB-C σε USB 3.0 x4.Τάση εισόδου (USB-C): 5V/3A.Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων: 5GBps.Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα: Windows, Apple OS, Linux, Vista.Βάρος: 28 g.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
|