Η νέα Moka Induction κληρονομεί τα καλύτερα χαρακτηριστικά των καφετιέρων αλουμινίου και χάλυβα, συμπληρώνοντάς τα με ένα μοντέρνο σχεδιασμό. Απαλή λαβή αφής που προσφέρει όχι μόνο μια ευχάριστη αίσθηση, αλλά και ασφαλές κράτημα, παχύτερους τοίχους για ομοιόμορφη θέρμανση νερού - όλα αυτά κάνουν τη νέο Moka Induction επαναστατική στον τομέα των επαγωγικών καφετιέρων. -Η κάτω δεξαμενή αποτελείται από δύο μεταλλικά στρώματα: το εσωτερικό στρώμα αλουμινίου συνεχίζει την παράδοση του ιταλικού καφέ. Το εξωτερικό στρώμα από ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας επιτρέπει τη χρήση όλων των τύπων εστιών, συμπεριλαμβανομένης της επαγωγικής. -Τα τοιχώματα της κάτω δεξαμενής είναι περισσότερο από 2 φορές παχύτερα από τα προηγούμενα μοντέλα - 3,5 mm, το οποίο παρέχει ομοιόμορφη θέρμανση του νερού και αυξημένη αντοχή του προϊόντος. -100% εγγυημένη ποιότητα και ασφάλεια. -Βαλβίδα ασφαλείας, εύκολη στο καθάρισμα, αποκλειστική πατέντα της Bialetti. Αριθμός φλιτζανιών: 4.Xρώμα: Κόκκινο.Eγγύηση: 2 χρόνια.Εγγύηση: 2 χρόνια.
|