Πύλη της Coolseer με θύρα WAN RJ45. Υποστηρίζει πρωτόκολλο Zigbee και επικοινωνεί με τις υπόλοιπες συσκεύες που είναι συνδεδεμένες στο δικτυό σας. Αυτή η συσκευή επικοινωνεί με τις συσκευές Zigbee που έχετε στο χώρο σας και συνδέεται πάνω στο router ή το τοπικό σας δίκτυο. Κάνει διαθέσιμες τις συσκευές σας στο internet ή στο Wifi δίκτυο του σπιτιού σας. Έτσι μέσα από την εφαρμογή Smartlife για το κινητό σας μπορείτε να χειριστείτε τόσο τις απλές WiFi όσο και τις Zigbee συσκευές από ένα ενιαίο περιβάλλον. Χαρακτηριστικά Αριθμός υποστηριζόμενων Zigbee συσκευών: 70-100 ανάλογα με τις απαιτήσεις των συσκευών. Αν χρειάζεστε περισσότερες συσκευές μπορείτε να προσθέσετε άλλο ένα ίδιο gateway στο δίκτυό σας.Ισχύς: 110V-240V AC, 5V/1A DC.Κουμπί: 1 x reset button.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
|