Ο διάδρομος ALPINE TT-200 συνδυάζει total black design με εντυπωσιακό φινίρισμα και minimal γραμμές. Σχεδιασμένος με κάθε λεπτομέρεια για μέγιστο έλεγχο και αθόρυβη λειτουργία! Το αθόρυβο μοτέρ είναι ιδανικό για κάθε είδους προπόνησης από πιο χαλαρό βάδισμα μέχρι τρέξιμο με μέγιστη ταχύτητα 16km/h. Η κλίση ρυθμίζεται χειροκίνητα έως 3 επίπεδα για μέγιστη απόδοση της προπόνησής σας. Η ALPINE εστιάζει στη κατασκευή καινοτόμων διαδρόμων υψηλής αισθητικής, μοναδικής άνεσης, φιλικότητας χρήσης, με δυνατότητες δικτύωσής μέσω Bluetooth. Ισχύς μοτέρ DC: Continuous 2 hp.Ελάχιστη / μέγιστη ταχύτητα: 1-16 km/h.Κλίση: Χειροκίνητη σε 3 επίπεδα.Αντικραδασμικό: Soft Tech System με 6 ελαστομερή.Επιφάνεια τρεξίματος: 128 x 43 cm.Προγράμματα: 1 manual, 36 προκαθορισμένα, 3 στόχου.Μέγιστο βάρος χρήστη: 115 Kg.Διαστάσεις όταν στηθεί: 150 x 70,5 x 130 cm.Διαστάσεις αναδίπλωσης: 91 x 70,5 x 134,5 cm.Πλαίσιο: Προ-συναρμολογημένο με 2 ροδάκια μεταφοράς.Οθόνη: 3 χρωματιστά παράθυρα και 1 LED οθόνη.Μέτρηση καρδιακών παλμών: Με αισθητήρες παλάμης ή ζώνη στήθους (η ζώνη στήθους μέτρησης παλμών δεν περιλαμβάνεται).Διακόπτες: ταχύτητας και start/stop στις χειρολαβές.Ενδείξεις: Ταχύτητα, καρδιακοί παλμοί, απόσταση, χρόνος, θερμίδες, ένδειξη τρέχοντος προγράμματος άσκησης.Βάση στήριξης smartphone / tablet: Ναι.Θήκη για μπουκάλι στο πλάι Ναι. Bluetooth: Για διασύνδεση με προπονητικές εφαρμογές Kinomap, Zwift και iconsole+ (απαιτείται συνδρομή).Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
Το προϊόν παραδίδεται μη συναρμολογημένο. Σε περίπτωση που επιθυμείτε συναρμολόγηση θα πρέπει να το δηλώσετε κατά την καταχώρηση της παραγγελίας σας, συμπληρώνοντας την λέξη ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ, στο πεδίο ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ. Μπορείτε να δείτε το κόστος συναρμολόγησης πατώντας εδώ καθώς και τους τρόπους αποστολής.
|