Φούρνος μικροκυμάτων της Primo με ισχύ 700W και χωρητικότητα 20 lt. Εχει μοντέρνο και μίνιμαλ σχεδιασμό και ταιριάζει σε κάθε χώρο. -Διαθέτει 6 επίπεδα ισχύος και πρόγραμμα ξεπαγώματος για να αποψύχετε φαγητό κατευθείαν από την κατάψυξη. -Με την λειτουργία του χρονοδιακόπτη μπορείτε να ρυθμίζετε την διάρκεια του χρόνου μαγειρέματος. -Διαθέτει περιστρεφόμενο γυάλινο δίσκο διαμέτρου 24.5 cm και χειρολαβή ανοίγματος πόρτας. Χαρακτηριστικά Ισχύς: 700W.Χωρητικότητα: 20lt.Επίπεδα ισχύος: 6.Αλλα χαρακτηριστικά: λειτουργία απόψυξης, σήμα λήξης μαγειρέματος, χρονοδιακόπτης 30 λεπτών, χειρολαβή ανοίγματος πόρτας.Διαστάσεις προϊόντος: 26.2 x 45.2 x 34.8 cm.Διαστάσεις εσωτερικού: 19.8 x 31.5 x 29.7 cm.Χρώμα: Ασημί-Μαύρο.Εγγύηση: 2 χρόνια.
|