Το αποκορύφωμα των μπάσων μέσα στο αυτοκίνητο. Το JBL Fuse διπλό παθητικό 8" subwoofer διαθέτει ευέλικτες επιλογές τοποθέτησης. Μπορεί να τοποθετηθεί ενιαία καθέτως, είτε σε δύο ξεχωριστά μέρη κάτω από το κάθισμα ή στο πίσω μέρος του πορτμπαγκάζ. Το JBL Fuse προσφέρει ισχυρά μπάσα, και αποτελεί μια μεγάλη αναβάθμιση στα συστήματα του αυτοκινήτου. Woofer: 8".Ισχύς ενισχυτή: 200W RMS (600 W).Απόκριση συχνότητας: 30 200Hz.Ευαισθησία εισόδου: 90dB.Αντίσταση: 2 Ω.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
|