JBL Σετ ομοαξονικών ηχείων 2 δρόμων της σειράς Stage, με ισχύ 25Watt RMS - 150Watt Max κατασκευασμένα με κώνο πολυπροπυλενίου. Τα ηχεία JBL υποβάλλονται σε διαδικασία δοκιμής από τη Harman Standard Testing Reliability της JBL για πιστοποίηση της ποιότητας των ηχείων που βγαίνουν στην αγορά. Ισχύς: 150W (25W RMS).Αντίσταση: 4 Ω.Διάμετρος: 4".Βάθος τοποθέτησης: 41mm.Απόκριση συχνότητας: 75Hz - 20kHz.Ευαισθησία: (@ 2.83V) 88dB.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
|