Eνα κουπί σχεδιασμένο να ικανοποιήσει και τους πιο απαιτητικούς SUPers. Στην χρωματική παλέτα του μπλε, ταιριάζει υπέροχα με την σανίδα SUP Vivere, με την Blueberry, με την Onyx Bamboo ή ακόμα καλύτερα με την Onyx Bamboo Carbon. -Φτιαγμένο 100% από αναθρακόνημα, είναι ένα εξαιρετικά ελαφρύ και ιδιαίτερα άκαμπτο κουπί! -Χωρίζεται σε 2 τμήματα, το 2ο μέρος είναι το τμήμα που ρυθμίζεται. -Oλα τα μέρη του κουπιού είναι φτιαγμένα εξολοκλήρου από carbon fibers. Ρυθμιζόμενο Μήκος: 160-215cm.Υλικό κατασκευής: 100% Carbon.Διάμετρος: 29mm.Υλικό λεπίδας: 100% Carbon και επικάλυψη bamboo.Διαστάσεις λεπίδας: Μήκος 45.5cm x Πλάτος 17cm.Βάρος: 740 g.Υλικό πυρήνα: PU foam.Χρώμα: Μπλε.Εγγύηση: 2 χρόνια.
|