Είστε έτοιμοι να αυξήσετε τη διασκέδαση στην αρένα Monster Jam; Ο Dalmatian Lego Technic Monster Mutt είναι εδώ για να διαγωνιστεί και αυτό το άγριο κουτάβι είναι σοβαρό! Γι' αυτό, δοκιμάστε τις ικανότητές σας. Χρησιμοποίησε το μοτέρ που τραβάει προς τα πίσω για να στείλεις το φορτηγό να τρέξει, και μετά κάνε επίδειξη με ωραία κόλπα και ακροβατικά. Όταν έρθει η ώρα για κάτι καινούργιο, ανακατασκευάστε το σε Φορτηγό αγώνων.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Δεν είναι κατάλληλο για παιδιά κάτω των 36 μηνών. Κίνδυνος πνιγμού λόγω ύπαρξης μικρών ή μυτερών κομματιών. Συνιστώμενο για ηλικίες από 7 ετών και πάνω.
|