Επιτραπέζιο μίξερ με ισχύ 375 W και 4 επίπεδα ταχυτήτων μαζί με λειτουργία turbo. Το μπολ είναι περιστρεφόμενο για να εξασφαλίζει περισσότερη άνεση στη διαδικασία της ανάμειξης. Διαθέτει 2 αναδευτήρες για σωστή ανάμειξη υλικών και δύο γάντζους για ετοιμασία ζύμη. Χαρακτηριστικά Ισχύς: 375W.Αριθμός ταχυτήτων: 4 + turbo.Χωρητικότητα μπολ: 3 L.Υλικό μπολ: πλαστικό.Λειτουργίες: ανάμειξη, ζύμωμα.Αναδευτήρες: 4.Διαστάσεις: 20 x 7.3 x 15.3 cm.Βάρος: 1.8 kg.Χρώμα: Λευκό.Εγγύηση: 2 χρόνια.
|