Το NATEC RUFF 2 είναι ένα ενσύρματο ποντίκι που θα σας επιτρέψει να χρησιμοποιείτε τον υπολογιστή σας αποτελεσματικά και να εργάζεστε άνετα για ώρες. -Οπτικός αισθητήρας με ανάλυση έως 1000 DPI, μελετημένο σχήμα και 3 ανθεκτικά κουμπιά. -Το Νatec Ruff 2 είναι εξοπλισμένο με οπτικό αισθητήρα ανάλυσης 1000 DPI και προσφέρει ακρίβεια και ευκολία χειρισμού. -Η δυναμική λειτουργία των τριών πλήκτρων εξασφαλίζεται χάρη στους ανθεκτικούς διακόπτες, ειδικά επιλεγμένους για μακροχρόνια και αξιόπιστη λειτουργία. -Χάρη στο χαμηλό του βάρος (μόνο 69 γραμμάρια), δεν θα σας κουράσει ακόμα και μετά από πολλές ώρες χρήσης. -Επιλέξτε μια σταθερή, ενσύρματη σύνδεση. -Είναι εξοπλισμένο με ένα ελαστικό, εύκαμπτο και ανθεκτικό καλώδιο για σταθερή, ενσύρματη σύνδεση. -Ξεχάστε την εγκατάσταση πρόσθετων προγραμμάτων οδήγησης. Το ποντίκι είναι Plug and Play, απλώς συνδέστε το μέσω USB Type A και ξεκινήστε τη χρήση. Χαρακτηριστικά Τύπος αισθητήρα: Οπτικός.Ανάλυση αισθητήρα: 1000 DPI.Σύνδεση: USB Καλώδιο.Αριθμός κουμπιών: 3.Μήκος καλωδίου: 150 cm.Συμβατά λειτουργικά συστήματα: Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.Διαστάσεις: 117 x 62 x 36 mm.Βάρος: 69 g.Χρώμα: Λευκό.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
|