Οι Ολυμπιακοί Δίσκοι με Λάστιχο, είναι ο ενδεδειγμένος τρόπος για να προσθέσετε βάρος στην ολυμπιακή μπάρα, τον εξοπλισμό Smith ή τον κλωβό σας. Η σειρά των Ολυμπιακών Δίσκων είναι κατασκευασμένη από χυτοσίδηρο, και επικαλύπτεται με άοσμο λάστιχο. Η διάμετρος τους στο κέντρο είναι 50 mm ώστε να ταιριάζουν σε κάθε ολυμπιακή μπάρα ή επαγγελματικό εξοπλισμό. Βάρος Δίσκου: 2.5 kg.Συνολική Διάμετρος: 20 cm.
Το προϊόν παραδίδεται μη συναρμολογημένο. Εγγύηση: 2 χρόνια.
|