Viper Elite 5 RGB TUF Gaming Alliance DDR5: ενσωματώνει μια ξεχωριστή σχεδίαση εμπνευσμένη από τρένα υψηλής ταχύτητας. Με μια μοναδική ματ λευκή ασπίδα θερμότητας, αποπνέει μια μοναδική και αυθόρμητη γοητεία, συνδυάζοντας έξυπνα τα στοιχεία στιβαρού στυλ gaming της TUF Gaming Alliance. Ο βελτιωμένος σχεδιασμός της ενσωματώνεται άψογα, παρέχοντας στους παίκτες μια αναζωογονητική και εκφραστική οπτική εμπειρία. -Πιστοποίηση TUF Gaming Alliance. -Μοναδική λευκή θερμική ασπίδα από αλουμίνιο. -IC υψηλής ποιότητας: Επιλέχτηκε και ελέγχθηκε για βελτιωμένες δυνατότητες υπερχρονισμού. -100% δοκιμασμένη: Πλήρως ελεγμένα και συντονισμένα προφίλ για μέγιστη απόδοση. -Το lightbar RGB της Viper Elite 5 επιτρέπει ατελείωτες επιλογές προσαρμογής. -Υποστήριξη για Intel XMP 3.0 & AMD EXPO. Τύπος: DDR5.Form Factor: U-DIMM.Xωρητικότητα: 32GB (2x 16GB).Συχνότητα: 6000MHZ.CAS Latency: 36.Τάση: 1.35V.Bάρος: 46 g.Διαστάσεις: 0.7 cm x 13.5 cm x 4.4 cm.Υποστήριξη: XMP 3.0 & AMD EXPO.RGB: Ναι.Εγγύηση: Εφ' όρου ζωής. DOA 7 ημερών
|