Το βασικό μοντέλο e-scooter Red Bull Racing RS 900 προσελκύει την προσοχή στην κίνηση της πόλης! -Το Red Bull Racing e-scooter RS 900 με στιβαρά ελαστικά από συμπαγές καουτσούκ 9 ιντσών είναι εξοπλισμένο με μπαταρία 7,5 Ah και έτσι επιτυγχάνει αυτονομία έως και 35 km. -Ο ισχυρός κινητήρας πίσω τροχού 350 W προσφέρει πολλή διασκέδαση στο δρόμο με τρεις λειτουργίες ταχύτητας και μπορεί επίσης να διαχειριστεί εύκολα κλίσεις έως και 18%! -Το φρένο τύμπανου μπροστινού τροχού και το ηλεκτρονικό φρένο πίσω τροχού με eABS υπόσχονται επιδόσεις πέδησης με απόκριση. -Ολες οι σημαντικές πληροφορίες οδήγησης, όπως η ταχύτητα, τα χιλιόμετρα, το επίπεδο φόρτισης της μπαταρίας και η λειτουργία ταχύτητας, εμφανίζονται στην οθόνη που είναι τοποθετημένη στο κέντρο του τιμονιού. -Με ένα λευκό μπροστινό φως LED και ένα κόκκινο πίσω φως, η οδήγηση στο σκοτάδι δεν αποτελεί πρόβλημα. -Το πλαίσιο του κάνει το Red Bull Racing e-scooter RS ??900 ιδιαίτερα ελαφρύ. -Με τη βοήθεια του έξυπνου μηχανισμού αναδίπλωσης, το Red Bull Racing E-Scooter RS ??900 μπορεί εύκολα να μεταφερθεί και να αποθηκευτεί. Κινητήρας: Μοτέρ πίσω τροχού 350W.Μέγιστη ισχύς: 700W.Μπαταρία: 36V 7.5Ah 270Wh.Χρόνος φόρτισης: 4-5 ώρες.Τάση φόρτισης: AC 100V-240V, 50/60Hz, 2.0A.Προστασία από υπερφόρτιση: Ναι.Ελάχιστη ηλικία: Χρήση από 14 ετών.Μπροστινό φως: Ενσωματωμένο μπροστινό φως LED.Οπίσθιο φως: Ενσωματωμένο πίσω φως LED.Ανακλαστήρες: Εμπρός, μπροστινός και πίσω τροχός.Μπροστινό φρένο: Φρένο τυμπάνου.Πίσω φρένο: Φρένο eABS.Κατηγορία προστασίας: IPX4.Μέγιστη ταχύτητα: 20 χλμ/ώρα.Λειτουργίες ταχύτητας:Βήμα 1: 6 km/h, Επίπεδο 2: 12 km/h, Επίπεδο 3: 20 km/h.Εύρος: 25-35 χλμ.Μέγιστη κλίση: 18%.Ελαστικά: Μασίφ λάστιχο 9 ιντσών.Μέγιστη αντοχή φορτίου: 100 κιλά.Διαστάσεις Ξεδιπλωμένο: 107,5 x 46 x 112,5 εκ.Διαστάσεις Διπλωμένο: 107,5 x 46 x 50,5 εκ.Καθαρό βάρος: 14.7 κιλά.Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
ΠΡΟΣΟΧΗ! Κατάλληλο για ηλικίες άνω των 16 ετών και βάρος έως 100 κιλά. Απαραίτητη η χρήση κράνους και ενδυμασίας με κατάλληλα φωσφορίζοντα διακριτικά. Να χρησιμοποιείται σε δρόμους κυκλοφορίας με όριο ταχύτητας μέχρι 30 ΧΑΩ όπου υπάρχει ειδική σήμανση τροχαίας, σε ποδηλατόδρομο ή ποδηλατολωρίδα. Απαγορεύεται η χρήση σε πλατείες ή πεζόδρομους, με εξαίρεση τους χώρους που καθορίζονται ως επιτρεπόμενοι χώροι διακίνησης και φέρουν ειδικό σήμα τροχαίας. Μέγιστη ταχύτητα συσκευής 20 ΧΑΩ.
|