Το Conger είναι ένα από τα καλύτερα μονοθέσια καγιάκ για όσους θέλουν να τα έχουν όλα. Ένα γρήγορο αλλά σταθερό μοντέλο με πολύ αποθηκευτικό χώρο και μεγάλη άνωση που το καθιστούν ιδανικό για ερασιτεχνικό ψάρεμα, σε ένα πολύ οικονομικό πακέτο. -Δύο στεγανά ντουλαπάκια για την μεταφορά μικροαντικειμένων με ασφάλεια. Εξωτερική διάμετρος 25cm. -Ένας άνετος χώρος με λάστιχο συγκράτησης στο πίσω μέρος του καγιάκ, είναι ιδανικός για μεταφορά μεγαλύτερων πραγμάτων. -Οι 4 εσωτερικές καλαμοθήκες προσφέρουν επιλογές για το καλάμι ψαρέματος καθώς και η υποδοχή με 4 ούπα ανάμεσα από τα πόδια για την τοποθέτηση εξωτερικής καλαμοθήκης ή άλλου εξοπλισμού. -Μία ποτηροθήκη μπροστά από το κάθισμα. -Πλαϊνές λαβές με συγκρατητή κουπιού, για ελευθερία κινήσεων. Μήκος: 295 cm.Πλάτος: 78 cm.Ύψος: 38 cm.Βάρος: 20 kg.Μέγιστο φορτίο: 130 kg.Ειδικά χαρακτηριστικά: Δύο στεγανές καταπακτές με καπάκι. ? 25cm, Λαβές μπρος-πίσω, Πλαϊνές λαβές με λάστιχο συγκράτησης για κουπί, 4 εσωτερικές καλαμοθήκες, Μια υποδοχή με 4 ούπα για την τοποθέτηση εξωτερικής καλαμοθήκης ή άλλου εξοπλισμού, Μεγάλος αποθηκευτικός χώρος στην πρύμνη με ελαστικό σχοινί, Βαλβίδα αποστράγγισης, Τρύπες αποστράγγισης των νερών με αποσπώμενες λαστιχένιες τάπες, Ανοξείδωτα κλιπς.Χρώμα: Κόκκινο/Μαύρο.Εγγύηση: 1 χρόνος.
|