Το Hoppy είναι ένα καγιάκ σταθερό, ελαφρύ, ευέλικτο και κατάλληλο για χρήση από παιδιά. Ο σχεδιασμός του έχει όλες τις κατάλληλες υποδοχές για να εξελιχθεί σε ένα πλήρως εξοπλισμένο παιδικό κανό. Είναι όμως χωρίς λάστιχα και ιμάντες, δίνοντας προτεραιότητα στην ασφάλεια των παιδιών. -Μανιτάρια στην πλώρη και στην πρύμνη για προσαρμογή λάστιχου. -Βάση για προσαρμογή πλάτης. -Βαλβίδα αποστράγγισης. -Λαβή μπροστινή από το καλούπι. -Ποτηροθήκη και τετράγωνος χώρος από το καλούπι μπροστά στα πόδια. Μέγιστο φορτίο: 50 kg.Υλικό κατασκευής: HDPE.Διαστάσεις (Μ-Π-Υ): 195 cm x 63 cm x 22 cm.Βάρος: 8 kg.Στάνταρ Εξοπλισμός: Παιδικό κουπί καγιάκ μονοκόμματο 152 cm, αλουμινίου / Πλαϊνές λαβές.Χρώμα: Γαλάζιο.Εγγύηση: 2 χρόνια.
|