Σανίδα SUP κατασκευασμένη από HDPE, πολυπροπυλένιο, με πολλά λίτρα, εξαιρετική σταθερότητα και άνωση, πολύ γερή και απλή στον σχεδιασμό της. -Μεγάλο αντιολισθητικό pad καλύπτει την επιφάνεια στο deck και λάστιχο στην πλώρη. -Εργονομική λαβή στην μέση για εύκολη μεταφορά της σανίδας από ένα άτομο. -Κατάλληλο για χρήση από επαγγελματίες σε σχολές ενοικίασης και ιδανικό για αρχάριους αναβάτες. -Blow-molded κατασκευή. -Ανετη εσωτερική λαβή μεταφοράς. -Leash plug στην πρύμνη. -Λάστιχο στην πλώρη. Μήκος: 330 cm.Πλάτος: 81.3 cm.Πάχος: 12 cm.Λίτρα: 224 L.Βάρος: 14.6 kg.Υλικό πυρήνα: PU foam.Χρώμα: Μπλε/Λευκό.Περιλαμβάνει: 1 κεντρικό πτερύγιο US box.Εγγύηση: 2 χρόνια.
|