Η σειρά Jotter κατασκευάστηκε για πρώτη φορά το 1954 και έφερε επαναστατικές αλλαγές στον τρόπο γραφής της εποχής. Μέχρι σήμερα είναι ο πιο πολυαντιγραμμένος και αναγνωρίσιμος στυλογράφος της ιστορίας.
Συνεχίζει την πολύ επιτυχημένη πορεία του μέχρι σήμερα με το Τ-ball μελάνι του, που αποτελεί πρότυπο ποιότητας γραφής. Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο χάλυβα με επάργυρο κλιπ.
Τύπος: Στυλό διαρκείας.
Σειρά : Jotter.
Χρώμα : Ρόζ-Χρυσό .
|