Φουσκωτή σανίδα με μήκος 3 μέτρα. Είναι άνετη στη μεταφορά και αποθηκεύεται εύκολα. Αποτελεί έτσι εξαιρετική επιλογή για ταξίδια ή μικρές εκδρομές, αφού μπορείτε να την ξεφουσκώσετε μετά τη χρήση και να την βάλετε σε τσάντα πλάτης. Η σανίδα είναι σχεδιασμένη για χρήση σε όλες τις συνθήκες και θεωρείται κατάλληλη για αρχάριους και έμπειρους αναβάτες. Διαστάσεις σανίδας (ΜxΠxΥ): 300 x 76 x 15 cm.Βάρος σανίδας: 11.1 kg.Αριθμός Πτερυγίων: 2.Μέγιστο φορτίο χρήστη: 150 kg.Περιλαμβάνει: κουπί, λουρί 3m, τρόμπα, κιτ επιδιόρθωσης, τσάντα μεταφοράς.
|