Ενισχυμένο τρέιλερ για καγιάκ με μεγάλες πλαστικές ρόδες. Μην κουβαλάτε άλλο το κανό σας. Απλά, ακουμπήστε το πάνω στο τρέιλερ, δέστε το με τον ιμάντα και τραβήξτε το με ευκολία μέχρι το νερό. -Αλουμινίου σωλήνες με μαξιλαράκια στο σημείο που θα καθίσει το καγιάκ. -Αναδιπλούμενο στήριγμα για να στέκεται το τρέιλερ όρθιο μέχρι να το δέσετε. -Περιλαμβάνει ενισχυμένο ιμάντα. Πλάτος ρόδας (πάτημα): 8,8 cm.Διάμετρος ρόδας: 25 cm.Μέγιστο φορτίο: 100 kg.Εγγύηση: 2 χρόνια.
|